Informacje o pokojach

Kompleksowe wyposażenie pokojów naszego warszawskiego hotelu sprawia, że każdy z Gości może odpocząć w przestrzeni niezwykle kameralnej, przytulnej, wygodnej i zapewniającej wszelkie udogodnienia. START hotel Aramis* to wyjątkowe miejsce oferujące noclegi zarówno osobom przebywającym w Warszawie w celach służbowych, jak i tym, którzy planują pobyt w celach turystycznych.

Pokoje, które proponujemy naszym Gościom, zostały starannie przygotowane i wyposażone we wszelkie, niezbędne udogodnienia. Jako tani hotel w centrum miasta oferujemy w pełni komfortowe warunki – wygodne łóżka, funkcjonalne łazienki (każdy pokój dysponuje własnym węzłem sanitarnym), lampki nocne, telewizor oraz bezprzewodowy internet (Wi-Fi).

Zobacz pokoje

W przypadku samodzielnego pobytu niepełnoletnich prosimy o wypełnienie przez rodziców formularza znajdującego się w poniższym linku

Zobacz formularz

Całościową ofertę naszego hotelu tworzą 234 pokoje, dzięki którym jesteśmy w stanie zaproponować naszym Gościom nie tylko komfortowe, ale i tanie noclegi. Są to pokoje jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe. Dysponujemy także specjalnymi pokojami typu STUDIO – doskonałymi dla osób przebywających w Warszawie w celach służbowych, poszukujących nie tylko noclegu, ale również wygodnego miejsca do pracy. By zapewnić Państwu jak najbardziej komfortowe warunki pobytu część pokojów przeznaczyliśmy dla osób niepalących. Dysponujemy także specjalnymi pokojami dla osób niepełnosprawnych – spełniają one wszelkie standardy – zostały zaaranżowane w taki sposób, aby przemieszczanie się po nich nie stanowiło jakiegokolwiek problemu.

Akceptujemy również pobyt zwierząt.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00 i trwa do godz. 12.00 następnego dnia. Wymeldowanie powinno nastąpić w dniu wyjazdu do godz. 12.00.

Naszych Gości, korzystających z wygodnych i tanich noclegów w centrum Warszawy, zapraszamy również na wyjątkowe śniadania, które serwowane są w formie bufetu codziennie od godz. 6.30 do godz. 10.30.

234
Pokoje
14.00-12.00
Doba
hotelowa

Śniadania

Niepełnosprawni

Zwierzęta

Niepalący
Pokój STANDARD dla 1 osoby

Pokój 3-osobowy STANDARD dla 1 osoby. Pokój wyposażony w funkcjonalne meble oraz telewizor. W pokojach znajduje się łazienka z kabiną prysznicową. Wszystkie pokoje posiadają dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego.

 

Pokój przeznaczony dla:
1 osoby

Łazienka

TV

Wi-fi
Pokój STANDARD dla 2 osób

Pokój 3-osobowy STANDARD dla 2 osób. Pokój wyposażony w funkcjonalne meble oraz telewizor. W pokojach znajduje się łazienka z kabiną prysznicową. Wszystkie pokoje posiadają dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego.

Pokój przeznaczony dla:
2 osób

Łazienka

TV

Wi-fi
Pokój STANDARD dla 3 osób

Pokój 3-osobowy STANDARD wyposażony w funkcjonalne meble, 3 łóżka oraz telewizor. W pokojach znajduje się łazienka z kabiną prysznicową. Wszystkie pokoje posiadają dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego.

Pokój przeznaczony dla:
3 osób

Łazienka

TV

Wi-fi
Pokój dla 4 osób

Pokój 4-osobowy to nowy standard w hotelu Aramis. Wyposażony w funkcjonalne meble, 4 łóżka oraz telewizor. W pokojach znajduje się łazienka z kabiną prysznicową. Wszystkie pokoje posiadają dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego. Wszystko zaprojektowane w nowym unikalnym stylu

Pokój przeznaczony dla:
4 osób

Łazienka

TV

Wi-fi