Informacje o pokojach

Kompleksowe wyposażenie pokojów naszego warszawskiego hotelu sprawia, że każdy z Gości może odpocząć w przestrzeni niezwykle kameralnej, przytulnej, wygodnej i zapewniającej wszelkie udogodnienia. Hotel Aramis to wyjątkowe miejsce oferujące noclegi zarówno osobom przebywającym w Warszawie w celach służbowych, jak i tym, którzy planują pobyt w celach turystycznych.

Pokoje, które proponujemy naszym Gościom, zostały starannie przygotowane i wyposażone we wszelkie, niezbędne udogodnienia. Jako tani hotel w centrum miasta oferujemy w pełni komfortowe warunki – wygodne łóżka, funkcjonalne łazienki (każdy pokój dysponuje własnym węzłem sanitarnym), lampki nocne, telewizor oraz bezprzewodowy internet (Wi-Fi).

Zobacz pokoje

W przypadku samodzielnego pobytu niepełnoletnich prosimy o wypełnienie przez rodziców formularza znajdującego się w poniższym linku

Zobacz formularz

Całościową ofertę naszego hotelu tworzą 234 pokoje, dzięki którym jesteśmy w stanie zaproponować naszym Gościom nie tylko komfortowe, ale i tanie noclegi. Są to pokoje jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe. Dysponujemy także specjalnymi pokojami typu STUDIO – doskonałymi dla osób przebywających w Warszawie w celach służbowych, poszukujących nie tylko noclegu, ale również wygodnego miejsca do pracy. By zapewnić Państwu jak najbardziej komfortowe warunki pobytu w hotelu obowiązuje całkowity zakaz palenia. Dysponujemy także specjalnymi pokojami dla osób niepełnosprawnych – spełniają one wszelkie standardy – zostały zaaranżowane w taki sposób, aby przemieszczanie się po nich nie stanowiło jakiegokolwiek problemu.

Akceptujemy również pobyt zwierząt.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00 i trwa do godz. 12.00 następnego dnia. Wymeldowanie powinno nastąpić w dniu wyjazdu do godz. 12.00.

Naszych Gości, korzystających z wygodnych i tanich noclegów w centrum Warszawy, zapraszamy również na wyjątkowe śniadania do sąsiedniego Best Western Hotel Portos, które serwowane są w formie bufetu codziennie od godz. 6.30 do godz. 10.30.

234
Pokoje
14.00-12.00
Doba
hotelowa

Śniadania

Niepełnosprawni

Zwierzęta

Niepalący
Pokój STANDARD dla 1 osoby

Pokój 3-osobowy STANDARD dla 1 osoby. Pokój wyposażony w funkcjonalne meble oraz telewizor. W pokojach znajduje się łazienka z kabiną prysznicową. Wszystkie pokoje posiadają dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego.

 

Pokój przeznaczony dla:
1 osoby

Łazienka

TV

Wi-fi
Pokój STANDARD dla 2 osób

Pokój 3-osobowy STANDARD dla 2 osób. Pokój wyposażony w funkcjonalne meble oraz telewizor. W pokojach znajduje się łazienka z kabiną prysznicową. Wszystkie pokoje posiadają dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego.

Pokój przeznaczony dla:
2 osób

Łazienka

TV

Wi-fi
Pokój STANDARD dla 3 osób

Pokój 3-osobowy STANDARD wyposażony w funkcjonalne meble, 3 łóżka oraz telewizor. W pokojach znajduje się łazienka z kabiną prysznicową. Wszystkie pokoje posiadają dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego.

Pokój przeznaczony dla:
3 osób

Łazienka

TV

Wi-fi