Bezpieczeństwo naszych gości jest dla nas najważniejsze. W naszym hotelu wprowadziliśmy szereg procedur bezpieczeństwa zgodnych z wytycznymi IGHP gwarantujących Państwa bezpieczny pobyt w naszym hotelu.

HOTEL ARAMIS

Warszawa to miejsce częstych podróży – zarówno pracowników firm nastawionych na rozwój, jak i turystów chcących poznać tajemnice miasta. Przyjeżdżając do stolicy warto zatrzymać się w miejscu przyjaznym i komfortowym, stanowiącym dobrą bazę do eksploracji miasta – taki właśnie jest START hotel Aramis*. Doskonała lokalizacja umożliwia sprawne dotarcie do ważnych punktów na mapie Warszawy, a bliskie sąsiedztwo Łazienek, Starego Miasta i Belwederu pozwala zanurzyć się w atmosferze stolicy.

POKOJE HOTELOWE

Kompleksowe wyposażenie pokojów naszego warszawskiego hotelu sprawia, że każdy z Gości może odpocząć w przestrzeni niezwykle kameralnej, przytulnej, wygodnej i zapewniającej wszelkie udogodnienia. START hotel Aramis* to wyjątkowe miejsce oferujące noclegi zarówno osobom przebywającym w Warszawie w celach służbowych, jak i tym, którzy planują pobyt w celach turystycznych.

ŚNIADANIA

Warto dobrze zacząć dzień - z pewnością pomoże w tym zróżnicowane, pożywne śniadanie, które serwujemy zgodnie z reżimem sanitarnym w restauracji 4 Zmysły w Best Western Hotel Portos (budynek obok) w godzinach 6:30 - 10:00 lub na Państwa życzenie może być przygotowane w formie paczki śniadaniowej.
Dołożymy wszelkich starań aby było jeszcze smaczniejsze!

OPINIE NASZYCH GOŚCI

Od wielu lat korzystam z usług Hotelu Aramis. Położony jest w świetnym, bardzo dobrze skomunikowanym miejscu. Obsługa jest niezwykle miła, pomocna i dyskretna. Cena również bardzo przystępna :) Polecam zdecydowanie :)

Bogusław O.

Mimo bliskości dużych ulic w pokojach cicho, przytulnie, ciepło. Jak na Warszawę w pokoju 3-osobowym - tanio. W łazience mydło, żel pod prysznic i ręczniki. Łóżka w pokoju wygodne, ale trafiła mi się porwana pościel (choć czysta). Telewizor i wi-fi. Stolik ze szklankami. Szafki w korytarzu rzeczywiście przypominają te z akademików komunistycznych, ale są czyste i na niedługi pobyt wystarczą....

Karina G.

Pokój czysty i przytulny. Łóżka wygodne, Obsługa miła i kompetentna, służy pomocą. Jedzenie smaczne i bardzo dobra lokalizacja, a wszystko za naprawdę przystępną cenę. Przy następnej wizycie w Stolicy, na pewno wybiorę Aramisa. Jeżeli szukasz taniego hotelu o wysokim standardzie to miejsce dla Ciebie! Polecam

Marcin Z.