Zmiany w funkcjonowaniu hotelu

HOTEL OD 4 MAJA 2020 ROKU JEST DOSTĘPNY DLA GOŚCI INDYWIDUALNYCH.



Nasza Recepcja, czynna całą dobę, pozostaje do Państwa dyspozycji.
tel.: +48 22 207 81 50

Rezerwacje grupowe (mice, konferencje, szkolenia)

Paulina Skośkiewicz
tel.: +48 22 463 62 28
kom.: +48 600 038 809
e-mail: p.skoskiewicz@satoriagroup.pl

Renata Sobiesiak-Krać
tel.: +48 22 207 65 57
mobile: +48 660 760 723
e-mail: r.sobiesiak@bwportos.pl<

Współpraca korporacyjna

Joanna Oleśniewicz - Kierownik ds. Sprzedaży
tel.: +48 22 207 65 00
mobile: +48 602 155 495
e-mail: j.olesniewicz@bwportos.pl

Michał Roguski
tel.: +48 22 207 65 50
mobile: +48 668 585 645
e-mail: m.roguski@satoriagroup.pl

Karol Wójcik
tel.: +48 22 207 65 55
mobile: +48 600 034 524
e-mail: k.wojcik@satoriagroup.pl

Współpraca biura podróży

Agnieszka Sztajner
tel.: +48 22 463 62 85
mobile: +48 606 331 729
e-mail: a.sztajner@satoriagroup.pl

Sylwia Samborska
tel.: +48 22 207 65 56
mobile: +48 668 456 449
e-mail: s.samborska@bwportos.pl 

Bankiety, catering, uroczystości weselne, spotkania rodzinne

Zofia Olkowska
tel.: +48 22 207 67 50
mobile: +48 602 308 804
e-mail: z.olkowska@satoriagroup.pl

Restauracja

tel. +48 22 207 87 56

Magdalena Romaniuk - kierownik gastronomii
tel.: +48 22 207 67 00
mobile:+48 606 330 966
e-mail: m.romaniuk@satoriagroup.pl

Dział rezerwacji