Hotel Aramis

Warszawa to miejsce częstych podróży – zarówno pracowników firm nastawionych na rozwój, jak i turystów chcących poznać tajemnice miasta. Przyjeżdżając do stolicy warto zatrzymać się w miejscu przyjaznym i komfortowym, stanowiącym dobrą bazę do eksploracji miasta – taki właśnie jest Hotel Aramis. Doskonała lokalizacja umożliwia sprawne dotarcie do ważnych punktów na mapie Warszawy, a bliskie sąsiedztwo Łazienek, Starego Miasta i Belwederu pozwala zanurzyć się w atmosferze stolicy.

Szybkie połączenie z centrum miasta, doskonały dojazd do Portu Lotniczego i niedalekie sąsiedztwo znanych zabytków oraz Centrum Biznesu na Mokotowie sprawiają, że hotel stanowi niezwykle atrakcyjny punkt na noclegowej mapie stolicy.

Pobierz szczegółowe informacje

Lokalizacja

Hotel Aramis znajduje się w miejscu szczególnym - przy Trakcie Królewskim. Lokalizacja hotelu zapewnia dogodne połączenie komunikacyjne z głównymi punktami Warszawy. Bezproblemowo można dotrzeć do niego zarówno ze wszystkich dworców kolejowych, jak i z Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina.

Z Dworca Centralnego można dojechać do hotelu bezpośrednio liniami: 501, 519 oraz 522, a z Lotniska autobusem nr 148.

Współrzędne GPS:
N 52°11'14.77" E 21°02'56.38"

Informacje i usługi dodatkowe
DOBA
HOTELOWA

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14.00, a kończy o 12.00 dnia następnego.

ŚNIADANIA

Tymczasowo zapraszamy na śniadania do BW Hotel Portos.

RESTAURACJA

Restauracja hotelu jest aktualnie zamknięta.

PARKING

Goście przyjeżdżający do hotelu samochodem mogą skorzystać z opcji parkingu w cenie: 100 zł/dobę za samochód osobowy. Liczba miejsc ograniczona.

ZWIERZĘTA

Zapraszamy osoby podróżujące ze zwierzętami (koszt pobytu zwierzęcia to 50 zł). Właściciel zwierzęcia dostanie na okres pobytu miseczkę, woreczki na kupki oraz powitalny snack.

KIOSK
INTERNETOWY

Goście hotelu mogą skorzystać z kiosku internetowego.

PŁATNOŚĆ
KARTĄ

Hotel akceptuje karty płatnicze.