Hotel Aramis

Warszawa to miejsce częstych podróży – zarówno pracowników firm nastawionych na rozwój, jak i turystów chcących poznać tajemnice miasta. Przyjeżdżając do stolicy warto zatrzymać się w miejscu przyjaznym i komfortowym, stanowiącym dobrą bazę do eksploracji miasta – taki właśnie jest Hotel Aramis. Doskonała lokalizacja umożliwia sprawne dotarcie do ważnych punktów na mapie Warszawy, a bliskie sąsiedztwo Łazienek, Starego Miasta i Belwederu pozwala zanurzyć się w atmosferze stolicy.

Szybkie połączenie z centrum miasta, doskonały dojazd do Portu Lotniczego i niedalekie sąsiedztwo znanych zabytków oraz Centrum Biznesu na Mokotowie sprawiają, że hotel stanowi niezwykle atrakcyjny punkt na noclegowej mapie stolicy.

Pobierz szczegółowe informacje

Lokalizacja

Hotel Aramis znajduje się w miejscu szczególnym - przy Trakcie Królewskim. Lokalizacja hotelu zapewnia dogodne połączenie komunikacyjne z głównymi punktami Warszawy. Bezproblemowo można dotrzeć do niego zarówno ze wszystkich dworców kolejowych, jak i z Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina.

Z Dworca Centralnego można dojechać do hotelu bezpośrednio liniami: 501, 519 oraz 522, a z Lotniska autobusem nr 148.

Współrzędne GPS:
N 52°11'14.77" E 21°02'56.38"

Informacje i usługi dodatkowe
DOBA
HOTELOWA

Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 14.00, a kończy o 12.00 dnia następnego.

ŚNIADANIA

Tymczasowo zapraszamy na śniadania do BW Hotel Portos.

RESTAURACJA

Restauracja hotelu jest aktualnie zamknięta.

PARKING

Goście przyjeżdżający do hotelu samochodem mogą skorzystać z opcji parkingu w cenie: 50 zł/dobę za samochód osobowy, 150 zł/dobę za autokar. Pierwsze 15 min. postoju bez opłat.

ZWIERZĘTA

Hotel serdecznie zaprasza osoby podróżujące ze zwierzętami (koszt pobytu zwierzęcia wynosi 20 zł.).

KIOSK
INTERNETOWY

Goście hotelu mogą skorzystać z kiosku internetowego.

PŁATNOŚĆ
KARTĄ

Hotel akceptuje karty płatnicze.