Blog
ARCHIWUM
Dodano 01 grudzień 2017

Warszawa wita Święta

Planujesz grudniowy pobyt w Warszawie? Świetnie! Koniecznie odwiedź Pałac Kultury i Nauki, w którym odbędzie się wyjątkowy targ świąteczny!

„Warszawa wita Święta”, bo tak nazywa się wydarzenie, to dzień wypełniony atrakcjami dla całej rodziny. Tematem przewodnim będą oczywiście Święta Bożego Narodzenia. Impreza skierowana jest głównie do osób, które w tym roku chciałby zaskoczyć swoich bliskich wyjątkowymi prezentami. Podczas targów swoją ofertę zaprezentują zarówno polskie, jak i zagraniczne marki. Nie zabraknie prezentów, ozdób świątecznych, jak i produktów, które będzie można postawić na świątecznym stole.

„Warszawa wita Święta” to nie tylko targi, ale również szereg wydarzeń i atrakcji towarzyszących. Najmłodsi uczestnicy będą mogli skorzystać ze strefy zabaw świątecznych, z multimedialnej strefy gier oraz spotkać się ze swoimi ulubionymi bohaterami z bajek. Na najgrzeczniejsze, ale i trochę mniej grzeczne dzieci będzie czekał Święty Mikołaj.

Podczas wydarzenia odbędzie się również „Świąteczna Paka”, czyli akcja charytatywna polegająca na zbiórce rzeczy dla najbardziej potrzebujących dzieci. Wszystkie zebrane przedmioty trafią do nich jeszcze przed Świętami.

„Warszawa wita Święta” odbędzie się 9 grudnia w godzinach 9-17 w Pałacu Kultury i Nauki. Wstęp jest bezpłatny.