Blog
ARCHIWUM
Dodano 19 maj 2016

STARThotel: Twój partner w podróży służbowej!

Przyjeżdżasz do Warszawy w celach biznesowych? Być może zainteresują Cię możliwości drzemiące w nowej odsłonie platformy Starthotel.pl, na której dokonanie rezerwacji zajmuje jedynie jedną minutę.

STARThotel.pl to platforma, która umożliwia rezerwację hoteli w Warszawie i Krakowie. Powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie klientów. Znajdziesz na niej również ofertę naszego Hotelu Aramis*.

Jakie są najważniejsze zalety nowej platformy?

Wygodne płatności przelewami

To jedna z najważniejszych zalet, której nie ma w konkurencyjnych produktach. Dzięki podpisaniu umowy korporacyjnej, istnieje możliwość wygodnych płatności przelewem.

Indywidualny doradca

Platforma STARThotel to prawdziwy partner w podróży. Po podpisaniu umowy, każdy rezerwujący otrzymuje indywidualnego doradcę.

Kontrola kosztów

STARThotel to przede wszystkim platforma on-line. Specjalny panel gwarantuje wgląd do historii rezerwacji.

Rezerwacja on-line, e-mail i telefon

Mimo prostoty procesu rezerwacji, platforma STARThotel została zbudowana tak, by dobrze się czuli na niej również, ci, którzy korzystają ze standardowego kanału rezerwacji, jakim jest telefon. Specjalnie dla nich działa infolinia 22 463 63 63. Wiele firm celowo zawyża koszt połączenia z infolinią, by skłonić rezerwujących do rezerwacji on-line. Na STARThotel.pl opłata za połączenie zgodna jest z taryfą Twojego operatora.

Rezerwacja bez użycia karty kredytowej

Na tym polu STARThotel wyprzedza gigantów rezerwacyjnych. Tutaj nie ma konieczności podania numeru karty kredytowej w procesie rezerwacji.

Tak wygląda proces rezerwacji korporacyjnej:

Zmiana planów? Zarządzaj rezerwacją

Nieoczekiwane zdarzenie? Zmiana planów służbowych? Żaden problem, na STARThotel.pl bez problemu dokonasz stosownych zmian w swojej rezerwacji.

Dedykowane stawki firmowe

Zawarcie umowy korporacyjnej daje dostęp do atrakcyjnych stawek firmowych.

Zachęcamy do zapoznania się z nową platformą!

Wszystkie powyższe zalety sprawiają, że platforma STARThotel staje się przyjaznym partnerem w podróży. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do platformy, skontaktuj się z naszym działem sprzedaży

Zapraszamy i życzymy wyłącznie udanych podróży służbowych :).