Blog
ARCHIWUM
Dodano 20 kwiecień 2017

ORLEN Warsaw Marathon 2017

Już w najbliższą niedzielę w Warszawie odbędzie się największa impreza biegowa w Polsce, czyli ORLEN Warsaw Marathon. Jak co roku, przygotowaliśmy specjalną ofertę noclegową dla biegaczy.

Narodowe Święto Sportu, bo również takie miano nosi ORLEN Warsaw Marathon odbędzie się po raz piąty. W dotychczasowych czterech edycjach imprezy udział wzięło ponad 130 tysięcy biegaczy. Warszawski maraton na stałe wpisał się do biegowego kalendarza, nie tylko długodystansowej światowej czołówki, ale również zapalonych amatorów. Prestiżu imprezie dodaje również fakt, że w 2016 roku Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych (IAAF) przyznało biegowi na dystansie 42,195 km wyróżnienie IAAF Silver Label, doceniając wysoki poziom sportowy i organizacyjny maratonu.

Tegoroczna trasa ORLEN Warsaw Marathon nie uległa zmianie względem ubiegłorocznej trasy. Biegacze wystartują spod stadionu PGE Narodowy punktualnie o godzinie 9 i przebiegną przez pięć dzielnic Warszawy: Śródmieście, Mokotów, Ursynów, Wilanów i Pragę. Trasa została poprowadzona również najbardziej reprezentacyjnymi ulicami stolicy m.in. Krakowskim Śródmieściem, Nowym Światem czy Alejami Ujazdowskimi. Każdy zawodnik rozpocznie bieg zgodnie z wybraną podczas rejestracji strefą czasową. Limit czasu w maratonie wynosi 5 godzin i 30 minut.

Narodowe Święto Sportu to nie tylko bieg na dystansie maratońskim, ale również możliwość startu na dystansie 10 kilometrów oraz impreza ORLEN Warsaw Games. Podczas tej ostatniej, każdy bez względu na wiek, będzie mógł sprawdzić swoje predyspozycje względem najpopularniejszych dyscyplin lekkoatletycznych. A wszystko to pod okiem mistrzów olimpijskich.

Niezwykle miło nam poinformować, że po raz kolejny START hotel ARAMIS* został rekomendowanym hotelem imprezy. Specjalnie dla biorących udział w ORLEN Warsaw Marathon 2017 przygotowaliśmy specjalny pakiet noclegowy.

W jego skład wchodzą:
-Nocleg w promocyjnej cenie 180 PLN za pokój trzyosobowy
-Śniadanie
-Parking
-Możliwość późnego wymeldowania w dniu maratonu (do 16)

Oferta obowiązuje od 21.04 do 24.04.

Jak skorzystać z oferty START hotel ARAMIS* dedykowanej uczestnikom ORLEN Warsaw Marathon? Wystarczy kliknąć w prawym górnym rogu naszej strony „Sprawdź dostępność”, wybrać datę oraz wprowadzić kod promocyjny MARATON.