Blog
ARCHIWUM
Dodano 08 kwiecień 2016

Nowa strona internetowa Hotelu ARAMIS*

Jeśli czytacie ten wpis, to jest nam niezwykle miło, powitać Was na nowej stronie START hotel ARAMIS*.

Jak sami dobrze wiecie, w życiu czasem przychodzi czas na zmiany. Nie inaczej jest z życiem stron internetowych, które w dobie zawrotnego tempa postępu technologicznego, powinny być co jakiś czas aktualizowane. Taki los spotkał również naszą starą witrynę, która po kilku latach przeszła do historii i ustąpiła miejsca młodszej siostrze.

Jakie są najważniejsze zalety nowej strony internetowej START hotel ARAMIS*? Przede wszystkim witryna powstała w technologii responsive web design, dzięki czemu równie dobrze wygląda na zdobywających popularność urządzeniach mobilnych, jak i urządzeniach typu desktop. Przed projektantami strony postawiliśmy główny wyznacznik, jakim jest intuicyjna i przyjazna nawigacja.

Na naszej nowej stronie internetowej, jeszcze łatwiej dokonacie rezerwacji. Okno wyboru dat i dodania kodu rabatowego zostało przeniesione niemal na samą górę. Panel rezerwacji jest większy i czytelniejszy.

Nasza nowa strona, to również ułatwiony dostęp do wszystkich informacji dotyczących hotelu. Teraz w prosty sposób znajdziecie interesujące Was szczegóły. Czas trwania doby hotelowej, wyposażenie pokoi, godziny śniadań, czy też informacje dotyczące ofert specjalnych, zostały stosownie pogrupowane.

Wraz z uruchomieniem witryny w nowej odsłonie, postanowiliśmy również reaktywować naszego bloga. Do tej pory umieszczaliśmy na nim głównie informacje dotyczące ciekawych warszawskich wydarzeń. Teraz postanowiliśmy iść dalej i na blogu chcielibyśmy zamieszczać również informacje z życia hotelu, atrakcyjne poradniki dla turystów oraz ciekawostki dotyczące Warszawy.

Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa spełni Wasze oczekiwania. Tak naprawdę powstała dla Was i mamy nadzieję, że będziecie jej częstymi gośćmi, tak jak często gościcie w START hotel ARAMIS*.