Blog
ARCHIWUM
Dodano 10 czerwiec 2016

18. Piknik Olimpijski w Warszawie

Już w sobotę warszawską Kępa Potocka za sprawą kolejnej edycji Pikniku Olimpijskiego zamieni się w wielką arenę sportową.

Co w tym roku przygotowali dla zapalonych fanów sportu organizatorzy? W programie każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie konkursów, koncertów, wystaw, warsztatów edukacyjnych, animacji i gier. Swoje stanowiska będą mieli m.in. przedstawiciele takich dyscyplin olimpijskich jak Wioślarstwo, żeglarstwo, lekka atletyka, tenis, siatkówka, piłka nożna i judo. Chętni będą mogli spróbować swoich sił w skimboardzie, buble footballu, rzucie podkową i w przeciąganiu liny.

Tegoroczny piknik, za sprawą zbliżającej się olimpiady w RIO odbędzie się w rytmach samby. W specjalnej strefie promocyjnej będzie można przenieść się na chwilę do olimpijskiej Brazylii.

Swoją obecność zapowiedziało blisko 200 medalistów olimpijskich, którzy przez lata reprezentowali nasz kraj na olimpiadach. Nie zabraknie również naszych reprezentantów, którzy powalczą o medale w Rio de Janeiro.
Piknik odwiedzą również piłkarze ręczni Vive Tauron Kilece, którzy triumfowali ostatnio w Pucharze Ligi Mistrzów.

Sporo będzie się działo na piknikowej scenie. Najważniejszym punktem będzie trzygodzinny maraton zumby. Poprowadzą go najlepsi instruktorzy w Polsce.

Mapa atrakcji do pobrania: TUTAJ

Info:
Co: 18. Piknik Olimpijski
Gdzie: Kępa Potocka
Kiedy: 12:00-18:30
Za ile: bezpłatnie